[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Морська свинка » Здоров'я » ВИРОБИ, яких варто уникати (Вироби створюють навантаження на хребет)
ВИРОБИ, яких варто уникати
Оля_and_Санчо
Дата: Середа, 18.07.2012, 18:56 | Сообщение # 1
Группа: Админістратори
Сообщений: 156
Награды: 5  +
Репутация: 2  ±
Замечания:  ±
Статус: Офлайн
Прогулянкові кулі, колеса дуже небезпечні для морських свинок. Їхні тіла не такі гнучкі і вони не пристосовані для того, щоб бігати в колесі (кулі).
Якщо у вас є такі вироби і ви використовуєте їх для свинок, будь ласка зупиніться. Бігаючи в колесі, свинки ушкоджують хребет і травмують лапи.
Колеса або кулі не підходять для морських свинок, незалежно від розміру, так як мають на увазі згинання задньої частини тулуба.

Морські свинки не такі тварини як хом'яки, миші, щура. Не порівнюйте їх, вони зовсім різні.

Повідці, шлейки для прогулянок.

Дуже багато продається різних видів прогулянкових ременів для морських свинок. Майже в кожному зоомагазині можна зустріти такий виріб. На жаль вони настільки ж небезпечні, як кулі та колеса. Навіть невеликий ривок може зламати свинці ребра.Еслі ваша свинка злякається, то перебуваючи в шлеї може нанести собі ушкодження. Від зламаних ребер, до перелому хребта. Такі пошкодження дуже хворобливі і не відразу буде видно.
Свинки не показують виду, що у них щось болить. І коли ви все-таки щось помітите, можливо виправити вже не буде можливості.
Свинки не схожі на собак, яким потрібен контроль на прив'язі. Свинці потрібно час і дстаточно місця, щоб побігати і пострибати. На своїй території, як їм хочеться й не люблять обмежень таким способом.

Чому такі вироби (іграшки) продаються якщо вони небезпечні? Тому, що їх купують. Поки буде попит, виробники будуть їх робити.

Якщо у вас є знайомі, у яких теж є морська свинка, попередьте їх про цих виробах.

Вироби випускаються для сгризанія.

Такі вироби теж не потрібні. Навіть якщо морська свинка цікавиться цими речами і гризе те, що ви їй запропонували, то це тільки половина справи. Морські свинки мають 20 зубів. Чотири різця (які ви бачите попереду) плюс 16 корінних зубів - по чотири на кожній стороні, зверху і знизу, які глибоко і невидно. При сгризаніі крейдяного каменю, запропонованої палички повільно стираються тільки різці, а корінні зуби при цьому, залишаються без дії взагалі. А пропозиція дерево може розщепитися на скалки, що може і пошкодити рот.
Взято з сайту http://cavy-profik.ucoz.ru/publ/1-1-0-18


Сообщение отредактировал Оля_and_Санчо - Середа, 18.07.2012, 18:57
 
=
olgaguruanova
Дата: Четвер, 19.07.2012, 09:14 | Сообщение # 2
Группа: Админістратори
Сообщений: 216
Награды: 3  +
Репутация: 2  ±
Замечания:  ±
Статус: Офлайн
Прогулянкові кулі, колеса шкодливы для свинок - згодна.
А крейда... Вона потрібна, щоб не казали. А замість дерева можна викристовувати молоді ніжні гілочки - свинки їх обгризають, а іноді зажовують повністю.
 
=
Юра
Дата: Середа, 25.07.2012, 10:58 | Сообщение # 3
Группа: Админістратори
Сообщений: 1438
Награды: 20  +
Репутация: 10  ±
Замечания:  ±
Статус: Офлайн
Гілочки обов"язково , вони навіть дуже корисні!
 
=
Алекс
Дата: Неділя, 29.07.2012, 12:19 | Сообщение # 4
Группа: Користувачі
Сообщений: 3
Награды: 0  +
Репутация: 0  ±
Замечания: 0%  ±
Статус: Офлайн
Я даю гілочки, з яблуні, грушки, лоза. Добре їх сточу, а шкірку згризає.
 
=
Фунька
Дата: Неділя, 02.09.2012, 16:44 | Сообщение # 5
Группа: Користувачі
Сообщений: 210
Награды: 6  +
Репутация: 3  ±
Замечания: 0%  ±
Статус: Офлайн
Я і не знала тепер точно буду давати)) Мушу сказати сайт суперовий дуже багато корисних порад..
 
=
Юра
Дата: Неділя, 02.09.2012, 16:47 | Сообщение # 6
Группа: Админістратори
Сообщений: 1438
Награды: 20  +
Репутация: 10  ±
Замечания:  ±
Статус: Офлайн
Фунька, Дякуєм! Ми стараємось для всіх власників морських свинок, щоб надати їм допомогу.
 
=
Дарвін
Дата: Неділя, 02.09.2012, 17:11 | Сообщение # 7
Группа: Користувачі
Сообщений: 275
Награды: 6  +
Репутация: 3  ±
Замечания: 0%  ±
Статус: Офлайн
Юра, і у вас це получається smile happy biggrin cool
 
=
jek
Дата: Неділя, 02.09.2012, 19:51 | Сообщение # 8
Группа: Друзі
Сообщений: 15
Награды: 3  +
Репутация: 1  ±
Замечания: 0%  ±
Статус: Офлайн
Так звісно
 
=
Оля_and_Санчо
Дата: Понеділок, 05.11.2012, 19:40 | Сообщение # 9
Группа: Админістратори
Сообщений: 156
Награды: 5  +
Репутация: 2  ±
Замечания:  ±
Статус: Офлайн
Гілочки?Перший раз чую))))))))))))))Тепер буду давати , а так я ось згодом почула що крейду обов"язково)
 
=
Лапусик
Дата: Субота, 15.03.2014, 20:41 | Сообщение # 10
Группа: Користувачі
Сообщений: 1
Награды: 0  +
Репутация: 0  ±
Замечания: 0%  ±
Статус: Офлайн
м

Сообщение отредактировал Лапусик - Субота, 15.03.2014, 20:50
 
=
Форум » Морська свинка » Здоров'я » ВИРОБИ, яких варто уникати (Вироби створюють навантаження на хребет)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: