[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Морська свинка » Розведення » Визначення статі у морської свинки (хлопчина чи дівчина?)
Визначення статі у морської свинки
olgaguruanova
Дата: Середа, 09.05.2012, 13:26 | Сообщение # 1
Группа: Админістратори
Сообщений: 216
Награды: 3  +
Репутация: 2  ±
Замечания:  ±
Статус: Офлайн
У дорослої тварини стать визначається без проблем. Частенько, це видно навіть неозброєним оком. Проте з молодими і маленькими тваринками, що не сформувалися, визначення статі багатьох ставить в безвихідь. Тут може допомогти лише досвід, да і то, інколи навіть людині, що "надивилася", можна легко помилитися. Часто буває так, що придбана свинка "хлопчик" раптом зростає і стає витонченою "дівчинкою" або навпаки. Доводиться перейменовувати Макса у Машку і тому подібне. Якщо свіночку брали для себе і одну, то нічого страшного в цьому не немає, а ось якщо їх декілька або тварину придбали для розведення? Спробую пояснити, як не помилитися. Малюнки викликають розбіжності, я особисто теж не бачу, ні іксів, ні ігріків)) Отже обійдемося фотографіями. Для точного визначення статі перевертаємо свинку на спинку. Потім великим пальцем легким рухом натискуємо на нижню частину живота. Поступово трохи підсилюємо рух. (будьте обережні і акуратні - не травмуйте тваринку). У самця під великим пальцем ви відчуєте ущільнення. А при натисканні можна побачити "сосіску". Як показано на картинці нижче (для прикладу узятий дорослий самець). самець

У самки ж буде просто довгаста щілина у напрямі до анального отвору. самка (фото перевернуте)

У самця між розгалуженням Y "кружечок", а у самочок він практично непомітний. В наворожденних стать визначити можна швидше по відстані до анального отвору (у хлопчиків вона більше). У дівчаток спостерігається деяка пріпухлісь. Але все це дуже відносно. Інколи все буває з точністю до навпаки. Незрідка в одному посліді статеві органи обох самців різні, і створюється враження, що це брат з сестрою...
 
=
Юра
Дата: Середа, 09.05.2012, 14:34 | Сообщение # 2
Группа: Админістратори
Сообщений: 1438
Награды: 20  +
Репутация: 10  ±
Замечания:  ±
Статус: Офлайн
Гарна стаття, думаю багатьом вона допоможе.
 
=
olgaguruanova
Дата: П`ятниця, 11.05.2012, 17:14 | Сообщение # 3
Группа: Админістратори
Сообщений: 216
Награды: 3  +
Репутация: 2  ±
Замечания:  ±
Статус: Офлайн
Дякую)))
Якщо хось не може визначити стать свинки - викладайте фото, спробую допомогти)))
 
=
Лєрочка_і_Моня
Дата: П`ятниця, 11.05.2012, 19:41 | Сообщение # 4
Группа: Провірені
Сообщений: 479
Награды: 9  +
Репутация: 4  ±
Замечания: 0%  ±
Статус: Офлайн
клас ой доречи в мене є подруга і в неї свинка я викладу фото бо вона незнає це хлопчик чи дівчинка
 
=
Форум » Морська свинка » Розведення » Визначення статі у морської свинки (хлопчина чи дівчина?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: