[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Форум » Морська свинка » Здоров'я » Хвороби морських свинок
Хвороби морських свинок
olgaguruanova
Дата: Понеділок, 28.01.2013, 19:30 | Сообщение # 121
Группа: Админістратори
Сообщений: 216
Награды: 3  +
Репутация: 2  ±
Замечания:  ±
Статус: Офлайн
як свинка?
Гілочок, сіна, листя дуба, кора дуба (у аптеці), лох серебристий
Годуємо насильно. Аскорбінка, глюкоза обов"язково
 
=
kuzia
Дата: Понеділок, 13.05.2013, 17:10 | Сообщение # 122
Группа: Користувачі
Сообщений: 2
Награды: 1  +
Репутация: 0  ±
Замечания: 0%  ±
Статус: Офлайн
Доброго дня! Недавно моя свинка перестала нормально їсти: раніше як вкинеш їй в клітку щось, то відразу й гризе, а зараз щось вкусить трішки і все. Але не можу сказати, що їсти не хоче. Вона намагається їсти - їсть - а потім їй щось перехочується.П'є воду. Якась стала сумна, сидить в кутку з напізакритими очима. Вчора помітила, що вона двічі чихала, очі сльозяться, з носа теж тече. Також коли гладиш, то вилазить кілька волосин, як нібито линяє (але таке завжди було). Помітно схудла. Це перший раз зі свинкою таке. З того що я читала, чи в неї запалення легень (хоч хрипів нібито не чути), чи простуда якась?
А, і ще одне. Колись зранку і взагалі коли біля неї проходили люди, то вона завжди пікала. А зараз щось мовчить.
Порадьте, будь ласка, що можна зробити?


Сообщение отредактировал kuzia - Понеділок, 13.05.2013, 18:32
 
=
olgaguruanova
Дата: Понеділок, 13.05.2013, 19:14 | Сообщение # 123
Группа: Админістратори
Сообщений: 216
Награды: 3  +
Репутация: 2  ±
Замечания:  ±
Статус: Офлайн
Простите, что на русском, компьютер поламался, пишу с телефона
В вашей ситуации нужно обратиться к врачу, но можно пока что осмотреть зубы свинки. Возможно, они чрезмерно отросли и мешают кушать (у свинки 20 зубов) . Еще вариант - инфекция. Любой вариант очень опасен нужно срочно оказывать помощь.
Пока что нужно насильно кормить свинку: корм измельчаем в кофемолке, 1-2 мл глюкозы 5%, выпаивать до 5 мл. 2-3 раза в день. Вит С в поилочку.
 
=
kuzia
Дата: Вівторок, 14.05.2013, 17:39 | Сообщение # 124
Группа: Користувачі
Сообщений: 2
Награды: 1  +
Репутация: 0  ±
Замечания: 0%  ±
Статус: Офлайн
Дякую! Щодо зубів - передні в неї точно нормальні, інші - не знаю. А от лікаря в нашому місті взагалі немає...
 
=
olgaguruanova
Дата: Середа, 22.05.2013, 12:02 | Сообщение # 125
Группа: Админістратори
Сообщений: 216
Награды: 3  +
Репутация: 2  ±
Замечания:  ±
Статус: Офлайн
Якщо є хоч невеликий досвід, можна самим спробувати оглянути "далекі зуби" ... Але ви навряд чи самі зможете їх підстригти. Як взагалі свинка зараз себе почуває?
 
=
Хрюня)
Дата: Понеділок, 09.09.2013, 22:04 | Сообщение # 126
Группа: Користувачі
Сообщений: 1
Награды: 1  +
Репутация: 0  ±
Замечания: 0%  ±
Статус: Офлайн
Привіт усім !!! Хочу запитати,може знаєте....
Я дуже люблю свинок. 2 рази їх я заводила і двічі вони помирали angel . weep . 1 була маленька десь 1.5. міс.,стільки ж вона прожила в мене . 2 мала десь 2 роки і прожила в мене 9 міс. А є 1 АЛЕ: вони померли майже однаково. Спочатку паралізувало задні лапки по черзі,а потім і передні, за добу після цього свинка померла . Уколи,які ми їй кололи( прописав вет.) не допомогли...ми дарма катували і так хвору тварину в надії її врятувати...інша якось раптово за день впадала ніби в ступор ,а потім померла в агонії. ... ;( Як згодом я вичитала...це могла бути чумка..... fear .
1 )  Скажіть,вона може передаватись людям??? 2) В мене є підозра ,що бактерія могла залишитись в клітці,ЦЕ ТАК ? Тобі небезпечно тримати свинок в ній???

Бо ось я завела милу хрюню, тому за неї боюсь,я помістила її в ту ж клітку десь на 10 дн.( за кілька днів знайду великий ящик) попередньо обливши кип'ятком, і витерла білизною.
 
=
Лєрочка_і_Моня
Дата: Вівторок, 10.09.2013, 18:38 | Сообщение # 127
Группа: Провірені
Сообщений: 479
Награды: 9  +
Репутация: 4  ±
Замечания: 0%  ±
Статус: Офлайн
Хрюня), мене теж було 2 свинки і більше мама не дозволяє мені заводити свинок sad
 
=
Юра
Дата: Понеділок, 16.09.2013, 16:36 | Сообщение # 128
Группа: Админістратори
Сообщений: 1438
Награды: 20  +
Репутация: 10  ±
Замечания:  ±
Статус: Офлайн
Хрюня),  це не чумка... таке може бути при інсульті віднімає ноги задні...
Стежте за харчуванням. 1 Сіно завжди має бути в клітці...
Овочі багато, корм 1 ст. л. в день. Слідкуйте за поведінкою. Випускайте бігати. Який розмір клітки?
 
=
Лєрочка_і_Моня
Дата: Вівторок, 17.09.2013, 12:35 | Сообщение # 129
Группа: Провірені
Сообщений: 479
Награды: 9  +
Репутация: 4  ±
Замечания: 0%  ±
Статус: Офлайн
мій моня помер 31 липня sad
 
=
Natawka
Дата: Вівторок, 19.11.2013, 18:29 | Сообщение # 130
Группа: Користувачі
Сообщений: 1
Награды: 0  +
Репутация: 0  ±
Замечания: 0%  ±
Статус: Офлайн
Доброго дня!
Маю проблему з морською свинкою - живе в нас 1 місяць і останнім часом не стає на задні лапки. Не бігає, по клітці майже не пересувається. Підкажіть, будь-ласка, хто знає що з нею або якщо можна порадьте хорошого ветеринара.
Наперід вдячна за інформацію.
 
=
olgaguruanova
Дата: Середа, 20.11.2013, 17:39 | Сообщение # 131
Группа: Админістратори
Сообщений: 216
Награды: 3  +
Репутация: 2  ±
Замечания:  ±
Статус: Офлайн
Це дуже важко виявити... можна фото, видео?
 
=
ЗЕЛЕН_КЛЕН
Дата: П`ятниця, 20.12.2013, 23:42 | Сообщение # 132
Группа: Користувачі
Сообщений: 1
Награды: 0  +
Репутация: 0  ±
Замечания: 0%  ±
Статус: Офлайн
Доброго вечора. Допоможіть будь-ласка, у мене начебто захворіла моя свинка. Задні лапи відмовили, вона їх тягне, дуже сильно похудала, дуже випадає шерсть (почали її розчешувати і шерсть прямо кучами вилазить), сидить в одному кутку і не рухається, не їсть. Я читав ваші статті думаю це нехватка вітаміну С, вже взяв аскорбінку і додав їй у водичку, але вона не п"є. Що робити? Порода перуанська морсяка свинка, вік 7 місяців.
 
=
Форум » Морська свинка » Здоров'я » Хвороби морських свинок
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Пошук: