Друзі свинки

Морські свинки не є дуже вибагливі тварини,тому вони їдять те що їм дають на відмінно від шиншил. Морські свинки добре уживаються з шиншилами та декоративними кроликами,але не з хом'яками вони можуть разом погуляти,але не можна лишати їх в одній клітці тому,що свинки бояться і можуть придусити хом'яка!

Якби морська свинка могла вибрати то вона обовязково вибрала б собі друга. Людина це добрий друг це захист,тепло,турбота. Але з людиною ніколи так не пограєшся як з іншою тваринкою.  

  

 Саме тому найкрашим другом для свинки є декоративний кролик. З ним свинка може погратися,адже він не набагато більший за свинку. З хом'яком свинка не подружка, адже він менший і свинка при грі може роздавити чи придусити тваринку.

  

Також морські свинки можуть дружити з котами,але якщо змалку і кіт не є диким.А якщо кіт дикий він може просто так кинутись на свинку,тому будьте обережні адже котячий інстинкт може спрацювати в любу секунду тому вам краще бути поряд.Також свинки добре живуть з шиншилами вони майже однакові за розмірами й можуть знайти спільну мову.А найкраще коли свинка живе з свинкою тому,якщо у вас є місце то вам слід купляти одразу двох свинок!
Форма входа

Реклама
Міні чат
Ми ВКонтакті
Наше опитування
Як часто ви відвідуєте наш сайт?
Всего ответов: 158
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні були: