Догляд

Морські свинки — ідеальні домашні тварини, навіть маленькі діти можуть легко доглядати за ними. Не рекомендується заводити свинок дітям молодше 7 років. Дитина легко може травмувати тварину. Морські свинки практично ніколи не кусаються, вони дуже довірливі і добродушні. 

Морських свинок можна привчити відгукуватися на кличку. Вони зустрічають господарів радісним свистом. Муркочуть і видають різні звуки при доторканні. Люблять сидіти на руках. Для морських свинок небезпечні падіння навіть з маленькою висоти. 

Якщо свинка живе у вас на кухні і коли ви дістаєте який-небудь продукт (особливо які їм не можна), свинка починає пищати, просячи її пригостити. Тварина просить не те, що ви дістали, воно просто хоче їсти. Не варто плутати звуки морських свинок. Морські свинки видають різні звуки. Кожен звук має своє позначення. Вагітні свинки або свинки, які довгий час знаходяться без самця, коли самець поруч, видають звук, що нагадує спів птаха. 

Можуть «цвірінькати» від 2-15 хвилин, зазвичай в темну пору доби. Проте, це досить рідкісне явище. Маленькі морські свинки жалібно попискують в пошуку матері. Гучний свист показує, що тварина голодна і таким чином просить їжі. Якщо ви хочете розуміти морську свинку, намагайтеся не тільки прислухатися, але й придивлятися до неї, часто звірятко висловлює свої бажання, не тільки характерними звуками, але і певними рухами тіла. 

 

Для підстилки краще всього використовувати пресовані тирсу або стружку середньої фракції. Деякі свинки часто жують тирсу, що може викликати запор у тварини. Також тирса хвойних порід може викликати алергію у свинок (проявляється чханням, тварина часто чухається). В даний час у зоомагазинах продається маса видів підстилки для гризунів. Т

Тривалість життя морських свинок в середньому — близько 5-7 років. При належному догляді і умовах утримання, морські свинки доживають до 10 років.Форма входа
Реклама
Міні чат
Ми ВКонтакті
Наше опитування
Як Ви попали на сайт?
Всего ответов: 82
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні були: