Вольє'р для свинки

Господарю морської свинки завжди хотілось би погуляти з нею, побавитись на газоні. Адже морські свинки є травоїдними тваринами, і дуже люблять поласувати смачною травкою. У літній час природа оживає, і з нею оживає все інше. Для прогулянок із свинкою існують шлейки які варто підбирати індивідуально для свого улюбленця. Вони продаються у зоомагазинах вашого міста. 

  

Також є ще один варіант, якщо ви маєте свій власний дім, та подвір’я ви можете зробити літній дім для свинки так званий вольєр. Вольєр має бути великий та закритий від інших тварин , наприклад котів, собак. Вольєр має бути розміщений у тіні, можливо десь під деревом, але не на суцільній темноті. Свинки мають високу температуру тіла і їм категорично забороняється бути на сонці довгий час. У клітці повинно бути кормушка, поїлка із свіжою водою, та багато гілочок можливо якісь тунелі та кола з дерева, щоб свинка не скучала. Маючи багато матеріалів та можливостей ви можете зробити самі вольєр. Для цього вам буде потрібно чотири сітки однакових розмірів і з веху кришку теж з сітки. Все це треба з’єднати металевими дротиками щоб вийшла гарна конструкція.Та поставити це на газон, або на місце яке ви виберете . 

 

 Слід оберігатись протягів та сильного вітру бо це може нашкодити вашому улюбленцю. Не треба забувати про паразитів, які є на вулиці скрізь. У зоомагазині ми можемо придбати серветки якими наносимо шар захисту на свинку, або профілактичні присипки. Вдалого вам гуляння із своїм улюбленцем!!!Форма входа
Реклама
Міні чат
Ми ВКонтакті
Наше опитування
Як часто ви відвідуєте наш сайт?
Всего ответов: 160
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні були: