Клітка

В зоомагазинах є різноманітні клітки більші,менші,заокруглені,квадратні. Добрим житлом для морської свинки є клітка площею не менше 70х40см.кв. Висота піддона має бути 10-15см,щоб підстилка(тирса) не розкидалась,коли свинки порпаються в ній.Якщо свинок декілька,клітка має бути більша. 

 
 

Не підходить для морських свинок картонні коробки.Тваринки швидко прогризають картон,крім того,він вбирає сечу.По тій самій причині не рекомендується використовувати дерев'яні ящики.Також свинки люблять мати такзвану хатку. Маючи дах над головою,морська свинка почуває себе більш комфортніше.Для цієї цілі підходить невеликий ящик,в якому слід вирізати дірку такзвані двері.Зоомагазини пропонують великий вибір цих будиночків з пластику,дерева чи кори,останні є найкращі,оскільки морські свинки можуть гризти кору і сточувати зуби

А як без кормушки?  Кормушка для сіна має постійно знаходитись в клітці.Рекомендується купити іншу кормушку для зеленого корму,але не потрібно її ставити на підлогу,щоб до неї не потрапляли випорожнення.Як правило,кормушки продаються з кліткою,але їх також можна купити в зоомагазині окремо. Пластикові кормушки не підходять для свинки,оскільки вона може її легко перевернути.Для зернового корму найкраще підходять керамічні кормушки,має бути з глазурованої глини,але більшість власників використовують пластмасові кормушки.

 
 

 Поїлка зі скла або пластику слід закріпити на прутиках клітки,вона повинна бути з шариковим клапаном,щоб вода не капала в середину клітки.Морська свинка швидко вчиться до такої поїлки.Дуже весело і цікаво спостерігати,як тваринка п'є з такої поїлки,а якщо ваша свинка не звикне до такої поїлки то воду можна давати в мисочку,але це незручно оскільки свинка перевертатиме кормушку і виливатиме воду! 
Форма входа
Реклама
Міні чат
Ми ВКонтакті
Наше опитування
Як вам сайт?
Всего ответов: 470
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні були: