ПородиСелф - вся свинка пофарбована в один колір (без домішки якого іншого відтінку), колір лап і вух збігається з основним кольором. Можуть бути різних забарвлень - чорний, білий з темними очима, білий з червоними очима, золотий з темними очима, золотий з червоними очима, ліловий, бежевий, червоний, шафрановий, буйволячі, коричневий, кремовий.


Сатинові - вовна даних свинок відрізняється особливою м'якістю за своєю структурою і глянсовим, блискучим ефектом. Можливі будь-які забарвлення, але частіше однотонні і двоколірні.

Двухцветные – тело свинки окрашено только двумя цветами.Двоколірні - тіло свинки забарвлене тільки двома кольорами.

Триколірні - вовна пофарбована трьома різними кольорами. Кольори не перемішані між собою, і які утворюються у своєрідні зони, що мають чіткі межі

 

Далматини - для них характерна наявність білої смуги на мордочці, що розділяє її на так звані маску, по всьому периметру тіла на основному кольорі є плями іншого відтінку розміром не більше горошини, на животі також присутні плями, лапи і вуха пофарбовані рівномірно.

 

Гімалайцев - свинки пофарбовані в білий колір, тільки ніс, вуха і лапи прокрашени або в коричневий, або в чорний колір.

 

Агути - кінчики вовни мають як правило світлий відтінок, що відрізняється від основного забарвлення. Зустрічаються золоті, срібні, коричневі, лимонні, кремові шоколадні агути.


 

Чалие - голова, лапи, вуха пофарбована в основний колір без домішки іншого відтінку, тільки на тілі є так звана суміш солі з перцем, коли волоски одного кольору ростуть упереміш з іншим.

 

Англійська Крестед - колір тіла і розетки ідентичні.

 

Американський Крестед - тіло свинки прокрашено в один колір, як у Селф, тільки на голові є розетка білого кольору.


 

Рекс - вовна жорстка і кучерява (кучерява). Можливі будь-які забарвлення.


 

Тедді - шерсть коротка, м'яка, пряма (або злегка хвиляста), стоїть "дибки" по всьому тілу свинки, на дотик нагадує плюш. Можливі будь-які забарвлення.

 

Ріджбек - мають на крижах розетку, а на спині шерсть збирається на своєрідну гірку уздовж хребта. Можливі будь-які забарвлення.

 

Абіссінци - має по всьому периметру тіла розетки, в ідеалі симетричні. Можливі будь-які забарвлення.


 

Підпалі - навколо очей, утворюючи своєрідні окуляри, і на животі шерсть забарвлена ​​в відмінний від основного забарвлення колір.

 

Шелті - зростання вовни строго в напрямку від мордочки вниз, на тілі немає ні єдиної розетки. Бувають різних забарвлень.

 

Коронет - вовна росте як у Шелти, на голові є розетка, яка утворює так звану корону.

 

Перуанські - вовна росте вперед, у напрямку до мордочці і спадає на очі. В ідеалі у свинки має бути тільки внизу 2 розетки, але частіше зустрічаються особини, у яких є додаткові розетки на тілі.

 

Тексель - кучерява шерсть, зростаюча в напрямку від мордочки вниз, на тілі немає ні єдиної розетки. Бувають різних забарвлень.


 

Меріно - хвиляста шерсть росте також як і у тексель, тільки на голові є одна розетка.


 

Альпака - кучерява шерсть росте вперед, у напрямку до мордочці. Ззаду є дві єдині розетки.

 

Куї - це гігантські морські свинки, батьківщина яких Південна Америка. При народженні вони важать 100 - 150 г, в три місяці - 700-800 г, а у віці 4 місяців їх вага становить понад 1 кг. Дорослі особини важать в середньому 2-3 кг.

 Galloway - нещодавно зареєстрована порода свинок. Однотонна шерсть з білим ременем на спині.
 

Скінні - голі морські свинки, мають шерсть тільки на носі і лапках.

 

Болдуін - повністю відсутня шерсть на тілі. Народжуються малюки в шерсті, але з часом вона повністю випадає.


Форма входа
Реклама
Міні чат
Ми ВКонтакті
Наше опитування
Як вам новий дизайн?
Всего ответов: 161
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні були: