Купання свинок

Хоч свинки і не морські і абсолютно не люблять плавати (часто навіть не вміють), шерсть в них теж іноді забрудняється і потребує чищення. Як же правильно купати морську свинку? 

У стрижених та короткошерстих свинок волосся практично не брудниться, так само, як і прибранк в папільйотки в довгошерстих. Однак іноді шерсть або швидко відростає, або папільйотка злітає з вовни, і волосся забруднюються. У такому випадку виникає необхідність вимити свинку. Існують винятки, проте в більшості випадків, морські свинки не люблять воду.

Тому зайвий раз купати їх не варто. Якщо ж шерсть забруднилася - приступайте до водних процедур. Наповніть ємність, так, щоб вода не доходила свинці до носа. Після того, як тварина опустили у воду, йому треба дати трохи часу, щоб освоїтися і лише потім намалювати. 

Для миття підходить спеціальний шампунь або ж шампунь для кошенят, я використовую той шампунь і бальзам для волосся, яким мою своє волосся (В & V з кашеміром), можна також мити свинку шампунем для коней (для гриви і хвоста). Мило не підходить ні в якому разі. Для промивання темного волосся можна використовувати воду з додаванням столової ложки оцту. 


Після того як ви промиєте шерстку, обітріть свинку рушником і висушіть шерсть феном насухо. Тільки будьте обережні - не перегрів свинку гарячим повітрям. Краще, якщо це буде професійний фен для сушіння, але, якщо ні - стежте, щоб свинка не перегрілася і не отримала опіків - ставте руку поруч з висушується областю, щоб зрозуміти, не гаряче Чи вашій підопічної. 

 
 

Залишати свинку обсихати самостійно не можна ні в якому разі - малятко може переохолодитися і застудитися. А в спеку мокра шерсть створює парниковий ефект і мокра свинка може отримати тепловий удар ще швидше, ніж суха. 
Форма входа
Реклама
Міні чат
Ми ВКонтакті
Наше опитування
Як Ви попали на сайт?
Всего ответов: 82
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні були: